Monitoring i patrole Jastrzębie Zdrój

 

Systemu alarmowy podłączony do stacji monitorowania obiektów w znaczący sposób podnosi poziom zabezpieczenia przed włamaniem, napadem lub np. pożarem. Monitoring jest skuteczną i relatywnie najtańszą formą ochrony mienia.

Usługa monitoringu polega na stałym dozorze sygnałów przesyłanych drogą telefoniczną, radiową lub GSM, do stacji monitorowania. Stacja obsługiwana jest przez przeszkolonych w tym celu pracowników 24 godziny na dobę.


Jak działa monitoring?

System alarmowy zainstalowany w obiekcie inicjuje informacje np. o zakłóceniu jednego z czujników. Gdy sygnał dotrze do operatora stacji monitorowania ten niezwłocznie powiadamia patrol znajdujący się najbliżej miejsca zdarzenia w celu przeprowadzenia interwencji. Zawiadomione zostają również jednostki specjalne tj. Straż pożarna, Policja, Służby medyczne.

W jakim odstępie czasu patrol dociera na miejsce, z którego został sygnał alarmowy?

W zależności od lokalizacji najbliższego patrolu interwencyjnego dociera on na miejsce zdarzenia w czasie od 5 do maksymalnie 15 minut od odebrania zgłoszenia od operatora, a następnie przystępuje do zabezpieczenia obiektu lub ujęcia sprawcy.

Dlaczego monitoring i patrole to optymalny sposób ochrony obiektu?

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie przeszkolonych pracowników, którzy sumiennie traktują powierzone zadania, a posiadany przez nas sprzęt powoduje, że monitoring w Jastrzębiu-Zdrój i okolicach możemy realizować na najwyższym poziomie. Wszystkie pojazdy, w których prowadzimy patrole są wyposażone w nadajniki GPS co pozwala nam po odebraniu sygnału alarmowego błyskawicznie ustalić, który patrol znajduje się najbliżej miejsca zdarzenia i wysłać go z interwencją. Ponadto posiadamy własną stację monitorowania, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne dzięki czemu możemy zagwarantować w 100% sprawny i rzetelny monitoring.

Jaki obszar obejmuje monitoring?

Monitoring który świadczymy w Jastrzębiu-Zdrój i okolicach najczęściej obejmuje jeden lub kilka obiektów, aczkolwiek planując rozmieszczenie systemu zawsze kierujemy się oczekiwaniami Klientów prywatnych, firm lub instytucji, które zdecydowały się skorzystać z naszej pomocy. Bazując na doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy zawsze wybieramy i rekomendujemy optymalne rozwiązania w ramach monitoringu, aby zoptymalizować skuteczność pracy systemu.

Zaawansowane systemy mogą generować informacje o naruszeniach:


Zalety monitoringu

 

 

POWRÓT

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.