Mobilna wieża monitorująca

Mobilna wieża monitorująca

W miarę rozwoju nowych technologii dają nam one możliwość zdalnej kontroli i monitorowania w trudno dostępnych miejscach lub w sytuacjach w których występuje problem z dostępem do stałego zasilania. Mobilna wieża monitorująca działa we współpracy ze Stacją Monitorowania Alarmów co umożliwia nam stały oraz nieprzerwany nadzór nad terenem który znajduje się w zasięgu mobilnej wieży monitorującej oraz natychmiastową reakcję odpowiednich służb w przypadku wystąpienia alarmu.

Czym jest mobilna wieża
monitorująca?
Inteligentna, mobilna platforma monitoringu wizyjnego wyposażona w zintegrowany system do wykrywania i monitorowania zagrożeń zaprojektowana została w celu zapewnienia tymczasowego monitoringu w dowolnym miejscu, bez względu na to, jak jest odległe od źródeł zasilania.

Idealna do zastosowania w sytuacjach, gdy istniejąca infrastruktura utrudnia bądź całkowicie uniemożliwia zastosowanie tradycyjnego monitoringu.

Rozwiązanie stworzone z myślą o budowach dróg i mostów jest możliwe do zastosowania w praktycznie dowolnym miejscu. Wieża monitorująca uzupełnia lub całkowicie zastępuje tradycyjną ochronę fizyczną oraz stosowane dotychczas przenośne systemy nadzoru. Zamontowane w urządzeniu kamery CCTV są skomunikowane ze zdalną Stacją Monitorowania Alarmów, co pozwala na wykrycie na strzeżonym terenie wszelkich nieprawidłowości.

Dodatkowo wieża wyposażona jest w system alarmowania audiowizualnego, dzięki czemu pełni ona funkcję prewencyjną odstraszając potencjalnych intruzów. To w pełni zintegrowany, mobilny i autonomiczny system ochrony, posiadający skuteczne zabezpieczenia przed wszelkimi atakami oraz aktami wandalizmu.

POWRÓT

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.