Alarmy i systemy alarmowe Jastrzębie Zdrój

Każdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany oraz wyróżniać się prostą i czytelną obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Inne czujniki bowiem będą potrzebne w dużej hali produkcyjnej, inne w nieogrzewanym magazynie, jeszcze inne w pomieszczeniach biurowych.

Przeznaczenie czujników alarmowych to równie ważna sprawa, ponieważ decydujemy o ich zastosowaniu np. w fabryce, biurze, sklepie. Warto zastanowić się, czy w pomieszczeniu kotłowni umieścić czujnik gazu? W jakich miejscach umieścić klawiatury do obsługi systemu, aby pracownicy mieli do nich swobodny dostęp? Gdzie najlepiej sprawdzą się alarmy bezprzewodowe? Może witryny sklepowe warto zabezpieczyć czujnikami stłuczeniowymi lub barierami podczerwieni?

Nasi przedstawiciele w kompetentny sposób przedstawią zalety i ograniczenia poszczególnych urządzeń oraz wynikające z nich różnice cenowe, co pozwoli Państwu dokonać świadomego wyboru najkorzystniejszej opcji.

Rzetelna instalacja alarmów ma ogromne znaczenie dla ich prawidłowego funkcjonowania. Niekontrolowani instalatorzy, w celu uzyskania wyższej marży bądź zachęcenia klienta niższą ceną, montują urządzenia w sposób niezgodny z obowiązującymi normami, np. podpinając po kilka czujników do jednej linii. Redukuje to koszty materiałów i robocizny i jest niezauważalne dla klienta, ale zdecydowanie obniża klasę bezpieczeństwa systemu. Dlatego pamiętajmy, by zawsze pytać instalatorów naszego systemu alarmowego o producenta, certyfikaty sprzętu oraz o sposób instalacji – to połowa sukcesu, by nasze biuro czy firma były odpowiednio chronione i bezpieczne.

Po włączeniu systemu do sieci monitoringu zyskują Państwo pewność reakcji załogi ALMAR w sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji (np. sygnał alarmowy o włamaniu lub napadzie, alarm z detektora gazu).

Wszystkie systemy alarmowe wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprzęt wysokiej jakości, od sprawdzonych i renomowanych producentów tak, aby alarmy spełniały wszystkie wymagania odnośnie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i obowiązujących norm. Wieloletnie doświadczenie i krótkie terminy realizacji są jednym z naszych atutów.

Pracujemy głównie na sprzęcie marki PARADOX ( made In Canada ), który cechuje się wysoką bezawaryjnością  co potwierdzamy dodatkowym rokiem gwarancji ponad gwarancję producenta.Dzięki zastosowaniu unikalnych nadajników i ich odpowiedniemu zaprogramowaniu jesteśmy w stanie odbierać i monitorować wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe. Stwarza to ogromne możliwości i niezwykle podnosi jakość monitoringu i skuteczność ochrony.

Nasi instalatorzy mają odpowiednie doświadczenie, są systematycznie szkoleni i montują wszystkie systemy według ściśle określonych standardów. Ma to praktyczne znaczenie dla naszych Klientów. Przy konieczności wykonania naprawy bądź rozbudowy systemu nawet po kilku latach nie będzie problemu z rozpoznaniem konfiguracji, sposobu przyłączeń poszczególnych urządzeń czy metody zaprogramowania centrali alarmowej.

POWRÓT

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.