Monitoring i patrole Jastrzębie Zdrój

Systemu alarmowy podłączony do stacji monitorowania obiektów w znaczący sposób podnosi poziom zabezpieczenia przed włamaniem, napadem  lub np. pożarem. Monitoring jest skuteczną i relatywnie najtańszą formą ochrony mienia.

Usługa monitoringu polega na stałym dozorze sygnałów przesyłanych drogą telefoniczną, radiową lub GSM, do stacji monitorowania. Stacja obsługiwana jest przez przeszkolonych w tym celu pracowników 24 godziny na dobę.

Jak działa monitoring?

System alarmowy zainstalowany w obiekcie inicjuje informacje np. o zakłóceniu jednego z czujników. W chwili otrzymania sygnału operator stacji monitorowania niezwłocznie wysyła patrol interwencyjny, będący najbliżej miejsca zdarzenia oraz wzywa jednostki specjalne np. Straż Pożarną, Policję, służby medyczne. Patrol dociera do obiektu w ciągu 5 do 15 minut w celu ujęcia sprawcy lub zabezpieczenia obiektu.

Do patroli interwencyjnych zatrudniani są wyszkoleni pracownicy. Każdy pojazd, którym porusza się patrol wyposażony jest w nadajnik GPS co pozwala na ustalenie najbliższej jednostki zdarzenia. Posiadamy własną Stację Monitorowania, opartą na najnowszej technologii.

Sygnały monitorowane przez Stację monitorowania uzależnione są od rodzaju zainstalowanego systemu alarmowego w obiekcie.

Zaawansowane systemy mogą generować informacje o naruszeniach:

Zalety monitoringu

POWRÓT

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.